Hakkımızda

Yılmaz Avukatlık Bürosu 2006 yılında Fethiye’de kurulmuştur. 2016 yılında Sabire Sanem Yılmaz Avukatlık ve Arabuluculuk Ortaklığına dönüşen büro; Gayrimenkul, Kadastro, Ticaret, Kişisel Veriler, Siber Güvenlik ve Bilişim, Yapay Zeka, Boşanma, İş, Ceza Hukuku alanlarında müvekkilinin ihtiyaçları ve çözüm odaklı hizmet vermekte olup, hukuki şeffaflık ilkesini temel alan bir yaklaşımla yol almaktadır.
Müvekkillerimizin kişisel veri güvenliği ve bu anlamda yürüttüğümüz politikanın çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bu anlamda büromuza başvuru esnasında kaydedilen verilerinizin sözleşme ilişkimiz ve dava çerçevesinde en gelişmiş teknolojik imkanlarla muhafaza edildiğinden emin olabilirsiniz. Dava ve alternatif uyuşmazlıkların çözümü olarak iki aşamalı değerlendirdiğimiz ihtilaflarınızı, en kısa, usul ekonomisine uygun, irade prensibi gözetilerek çözüldüğü bir büroyla çalışacağınızı sizlere garanti ederiz. Büromuz, sürdürülebilir hukuk altyapısını korumak adına, teknolojik ve hukuksal değişimi periyodik olarak takip etmekte ve aktif katılım sağlamaktadır. Birçok alanda bilimsel makalelerin altına imza atan büromuzun kurucularından Sabire Sanem YILMAZ’a ait Tıp Alanında Kişisel Verilerin Korunması adında iki kitap bulunmaktadır.
Hukuku sadece davaya indiren algıdan çıkarıp hukukun her alanda iyi bir yoldaş ve yaşayan bir organizma olduğunu herkese anlatmak vazifemizdir. Teori ve pratik ise bu alanda birlikte yol almalıdır.

bonus veren siteler